ÜRETİM

Kaliteli ve yenilikçi üretime önem veriyoruz.

5000m2lik alanımızda yüksek üretim kapasitemizle sektörün ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri üretmekteyiz. Polyester (PET) çember, Polipropilen (PP) çember, Kompozit çember ve Tekstil çember üretimimizin yanı sıra müşterilerimizden gelen talep üzerine kendi bünyemizde tel toka üretimine de başlamış bulunmaktayız. Üretilen ürünlerimizi son teknoloji test cihazlarıyla test edip müşterilerimize daha güvenli ürünler sunabiliyoruz. Ayrıca firmamız bulunduğu konum itibariyle (Ham madde üreticisi Petkim ve Aliağa Liman'a 10 km ) hem fiyat hem de zamandan tasarruf avantajı sağlamaktadır.

DENEYİM

Özverili, güvenilir ve tutarlı.

Tanpak ambalaj, plastik sektöründe mazisi 50 yıla dayanan Güven plastik iştiraki bir firmadır. Hortum, plastik boru ve Sulama sistemleri üretiminde Türkiye’nin lider firması olan Güven plastik, plastik sektöründeki deneyim, bilgi ve tecrübelerini ortak firmasına aktararak ambalaj sektöründeki yerini Tanpak markasıyla almıştır. 

GERİ DÖNÜŞÜM

Gelecek nesillere ve temiz bir çevreye karşı sorumluluğumuzu biliyoruz.

Plastik sektöründe hizmet veren firmamız kaliteye verdiği önem kadar çevre bilincine de sahiptir. Faaliyet gösterdiğimiz sektör alanında titizlik gerektiren bir sektör olması sebebiyle oluşan atıkları en aza indirmek için gerekli olan tüm çabayı sarf etmekteyiz. Geri dönüşüm imkanı olan her türlü mamul, yarı mamul ve ham maddenin yeniden kullanımını sağlayacak çalışmayı yapmaktayız. Buna paralel olarak ta tüm enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması için özenle çalışıyoruz.

İHRACAT

Yüksek kalite, uygun fiyatla dünyaya açılıyoruz.

Plastik çemberleme alanında Türkiye’de bilinen bir marka olan Tanpak ambalaj adını yurt dışında da duyurmuştur. İhracatta bugün itibariyle Uzak doğu’dan Güney Amerika’ya, Kuzey Afrika’dan tüm Avrupa’ya kadar 23 ülkeye ulaşan Tanpak ambalaj ihracatlarına tüm hızıyla devam etmektedir. Müşteri ziyaretlerimizin yanı sıra, Amerika ve Avrupa başta olmak üzere dünya’da alanında öncü tüm fuarlara katılmaya devam edeceğiz.